O mě

Jana Hrbáčková: „Miluji okamžik, kdy se žena nemůže odtrhnout od zrcátka“

Moje první setkání s kosmetikou Mary Kay bylo v květnu roku 2011, kdy mne oslovila kolegyně v práci, která již byla kosmetickou poradkyní. Trápily mne poměrně dlouho pigmentové skvrny, které se mi rok od roku zvětšovaly. Stále jsem hledala kosmetiku, po které bych viděla skutečné výsledky. Až na setkání s mojí kolegyní, kosmetickou poradkyní, která mne nechala vyzkoušet přípravky a hlavně mi k tomu řekla spousty informací a poradila mi, jak se mám o pleť starat. Dala mi dokonce naději, že se možná pigmentových skvrn zbavím, ale bude to běh na dlouhou trať. Mě se po 4 letech podařilo pigmentaci velmi výrazně omezit. Již není téměř viditelná.

Jsem nadšená, neboť výsledky jsou opravdu fascinující.

Od té doby jsem nevynechala den, kdy bych tuto kosmetiku nepoužila. Nejvíce se mi líbilo fungování kosmetického poradenství s touto kosmetikou spojené. Nešlo primárně o prodej kosmetiky, ale o osobní přístup kosmetické poradkyně, poskytovanou péči, možnost vyzkoušení přípravků, jejich výběr a sestavení na míru pro můj typ pleti. To určilo další směr mého působení. Po roce jsem se rozhodla stát kosmetickou poradkyní a toužila jsem po dalších přípravcích a hlavně informacích.

Líbí se mi, že tato práce není jen o kosmetice, ale zejména o tom, jak si dělat „ženské“ radosti, které k plnohodnotnému životu patří. A co si budeme povídat, kosmetika a ženské „věci“ dělají dobře ženské duši. Říká se, že dnes se lidé od sebe vzdalují, že si mezi sebou stavějí zdi. Mary Kay má filozofii zcela opačnou, ta dává lidi dohromady, protože přináší do jejich života krásu, komfort a právě onen vzácný lidský kontakt.

Každá žena může být krásná….

….záleží jen na tom, co je pro sebe ochotná udělat a kolik času chce péči o sebe věnovat. Proto je mým cílem věnovat trvalou péči každé klientce od prvního setkání, s určením typu pleti a výběru vhodných přípravků až po pravidelný bezplatný klientský servis. Nedílnou součástí péče o pleť je, podle zájmu klientek denní líčení, pro slavnostní příležitosti večerní líčení nebo i svatební líčení. Kvalita je pro mne důležitá a právě proto pracuji s touto kosmetikou.

Přesvědčte se o kvalitě používaných přípravků v péči o pleť, dekorativní kosmetiky a nabízených služeb.

Těším se na setkání a případnou spolupráci.

Jana